loader
Sprawdź kto dzwonił

Kto do mnie dzwoni?

Znasz to uczucie kiedy dzwoni do Ciebie numer, którego nie znasz i odrazu na myśl przychodzą Ci nieustępliwi sprzedawcy lub pokazy garnków. Większość osób w takiej sytuacji nie obiera telefonu. Warto jednak sprawdzić kto do Ciebie dzwonił. Dzięki niektórym serwisom internetowym możesz to zrobić zupełnie za darmo. 

Co to za numer telefonu? 

Istnieją polskie serwisu, na których użytkownicy ostrzegają się nawzajem przed podejrzanymi numerami telefonów. Po wpisaniu numeru telefonu możesz sprawdzić kto do Ciebie dzwonił. Możesz także sprawdzić do jakiej firmy windykacyjnej należy, bądź jakie produkty sprzedaje. 

Minusem takich serwisów jest to, że opierają się one głównie na numerach telefonów, które podali ich użytkownicy. Jest to jednak skuteczny sposób na odnalezienie numerów telefonów najpopularniejszych firm, których marketerzy najcześciej "nękają" konsumentów. 

Jak skutecznie sprawdzić numer telefonu? 

Oprócz naszych polskich serwisów znajdziemy także serwisy zagraniczne, które dysponują pokaźną bazą numerów. Jedyne co trzeba zrobić żeby się do nich dostać to konto google lub Microsoft, dzięki którym zalogujemy się do takiego serwisu. Po zalogowaniu wprowadzamy numer telefonu, zatwierdzamy i gotowe. Już wiemy kto do nas dzwonił. 

Jak działają takie serwisy? 

Logując się za pomocą konta google i konta Microsoft zezwalamy na dostęp do listy naszych kontaktów. Tak robi także tysiące innych użytkowników. Dlatego baza takich serwisów jest tak duża. Jak ominąć tą procedurę? Wystarczy założyć sobie nowe konto w google i gotowe. Tam nie mamy podpiętych żadnych kontaktów, najczęściej w celu założenia takiego konta podajemy wymyślone dane osobowe. Jesteśmy więc bezpieczni i spokojnie możemy szukać numeru telefonu, który nas dręczy. 

Który sposób jest lepszy? 

Jeśli mieszkasz w Polsce najczęściej dzwonią do Ciebie polskie numery telefonów dlatego warto na początek skorzystać z polskich narzędzi i na forum sprawdzić kto do Ciebie dzwonił. Pewnie nie tylko Ty jesteś nękany przez nieustępliwych sprzedawców.